Adana SEO


  • Başarılı ve sektörde öncü SEO şirketi.

  • Profesyonel SEO Optimizasyon Teknikleri.

  • Yerel SEO ihtiyaçları için doğru hedeflenmiş kaynaklar & bilgiler.

  • Olağanüstü Grafik Tasarım & Hız Optimizasyonu.

  • Üst düzey özelleştirilmiş dönüşüm optimizasyonu.

  • Adana Google Haritalar sayfanızı oluşturabilir ve kısa süre içerisinde ilk sıralara yerleştirebiliriz.

  • Yerel SEO konusunda her kategoride benzersiz sıralama hizmetleri.

  • Adana'daki En İyi SEO Şirketi.

SEOSEO

Adana SEO Şirketi

Türkiye'deki En Güzel Şehirlerden Biri Adana

Adana son derece çekici turistik alanlara, dost canlısı insanlara ve zengin bir tarihe sahip olan bir yerleşimdir.

Tüm bu özellikler, bölgenin oldukça çekici ve sofistike bir yer olmasına katkıda bulunuyor.

 

Eğer Adana'da bir işletmeniz varsa bölgenin ne kadar özel bir yer olduğunu zaten biliyorsunuzdur.

 

That’s why local SEO is vital for your business.

Önemli bir bölge olmasının yanı sıra Adana Türkiyenin en hızlı büyüyen ekonomilerinden de birine sahiptir.İşte, tam da bu yüzden yerel SEO çalışmaları işletmeniz için hayati öneme sahipEğer karını arttırmayı amaçlayan ve uğraştığı işte ileri görüşlü bir vizyona sahip biriyseniz ve alanında öncü, tecrübeli ve başarılı bir SEO firması ile ortaklık kurarak, birlikte geleceğe emin adımlar atmak isterseniz, o zaman bizimle çalışmayı tercih ederek işletmeniz ve kariyeriniz için sağlam ve güvenilir bir ortaklık kurabilirsiniz.SEO çalışmaları dahil olmak üzere sektörünüzü herkesten daha iyi bildiğinizi düşünebilirsiniz ancak deneyimlerimiz sonucunda yerel işletmelerin yaptığı en maliyetli hatalardan birisinin, büyük ulusal firmaların yüksek yatırımlarla domine ettikleri veya insanların düşüncesizce odaklandıkları ve bütçelerinin büyük bir çoğunluğunu harcadıkları anahtar kelime ve arama sorguları için Google hizmetlerine sermayelerinin büyük bir çoğunluğunu aktarmaları olduğunu biliyoruz.Günümüzde bilgisayar, tablet ve akıllı telefon kullanıcılarının %90'ı yerel ürünler ve hizmetlere ulaşmak için yerel aramalar yapıyor. Bu arama sonuçlarında EN ÜST SIRADA yer alma şansınız, profesyonel bir yerel SEO şirketinin desteğini almadığınız sürece neredeyse hiç yoktur. İnsanların mağazanızı ziyaret etmesini, telefonla sizi aramasını ve websiteniz üzerinden sipariş vermesini istediğinizi biliyoruz.


Bizim amacımız girişimciler, işletme sahipleri, iyi bir fikri olan veya her sabah uyandığında severek uğraştığı bir işe sahip olan insanlar ile ortaklık kurmak ve işlerini büyütmelerinize yardımcı olmaktır. İşte bu yüzden, paçalarımızı sıvamak için önce dereyi tespit ediyoruz ve aynısını işletmeniz için de yapmanızı sağlıyoruz.

Bunu Nasıl Yapıyoruz?

İlk olarak işleteniz için çalışmadığımızı bilmeniz gerekiyor. Belirlediğimiz temel kurallarımıza ve ilkelerimize uyabilecek iradeye ve disipline sahip işletme sahipleri ile uzun vadeli ortaklıklar kuruyoruz ve bu sayede zirvede olmanın nasıl bir his olduğunu deneyimlemelerini sağlıyoruz.

Bu sayfaya şans eseri geldiğinizi mi düşünüyorsunuz? Arizona'daki bir SEO şirketini aradınız ve alanımızdaki lider firmalarının da üst sırasında bizim sayfamızı buldunuz. Artık sadece lafla kalmayıp, vaatlerini fiilen de kanıtlayabilen bir firma ile çalışma fırsatınız var.

Çalışmalarının başarılarını ispatlayan ve her müşterisi/iş ortağı için internet üzerinde verilen bu pazarlama savaşlarını kazanmaya hazır bir şirket olarak karşınızdayız. Ne sizin ne de kendimizin zamanını boşa harcamak için buradayız. Burada olmamızın tek sebebi sektöründe halihazırda başarılı olan veya zirveye tırmanmak isteyen kişilerle ortaklıklar kurarak, müşterilerimiz adına yerel sıralamaları fethetmek. Belki gelirleriniz gayet iyi durumdadır ancak şirketinizin büyümesi beklediğiniz gibi ilerlemiyordur veya yetersiz kalıyordur. Over The Top SEO yeni sektörler hakkında deneyim kazanmaktan veya müşterilerine başarıyı tattırmak için benzer sektörlerde öğrendiği bilgileri yeni sektörlere uygulamaktan keyif alan bir şirkettir. Sektörünüzde elde edeceğiniz başarı, bizim için de kendi sektörümüzde elde ettiğimiz başarıdır.
Googleda Yükselmek için Hangi Stratejiyi İzleyeceksiniz?
Hangi SEO Fırsatlarını Kaçırıyorsunuz?

Isletmenizin Bizimle Çalısmaya
Uygun Olup, Olmadığını Öğrenin.

Geçtiğimiz yıllar boyunca birçok işletme sahibine, girişimciye ve profesyonele ilham verip, onları motive ettik ve hem markka bilinirliklerini hem de üretkenliklerini arttıran çeşitli uygulamalar geliştirdik. Ancak herkese yardımcı olamayacağımızı ve her işletme ile uyumlu bir ortak olamadığımızı da fark ettik. Bu yüzden, yeni müşterilerimizi sadece birbirimiz için uyumlu bir ortak olduğumuzu belirlemeye yardımcı olan kapsamlı bir tarama sürecinden sonra kabul edebiliyoruz.


Hemen Şimdi Öğrenin!

İşinizde Seviye Atlayın

Hizmetlerimizi sanki her şey bize bağlıymış gibi ifade etmiş olabiliriz ancak işin aslı ortaklarımızla ve ortaklarımız için oldukça çok çalışıyoruz. Unutmayın ki, satın almayı planladığı ürün veya hizmet fark etmeksizin her tüketici en iyi şirket veya ürünü bulmak için aynı süreçlerden geçer.

Aynı sizin Arizona'da yerel SEO hizmeti veren bir şirketi arayarak, bizi bulmanız gibi işletmenizin potansiyel müşterileri de sunduğunuz hizmetleri internette arıyor. Elbette, sizi saniyeler içinde bulmaları gerekiyor. Ancak akıllarında bir soru olacaktır: SİZİ NEDEN TERCİH ETSİNLER? Siz kimsiniz?

Belki de faturalarını ödeyebilecek kadar para kazanmak isteyen ve eğer işletmesi yeteri kadar karlı olursa senede bir kez ailesi ile tatile gitmeyi planlayan bir işletme sahibisinizdir. İşletmenizin varlığını sürdürmesinin ötesinde başka şeylerin de olduğunu bilmenizi istiyoruz. Müşterilerinizin sizden daha fazla şey beklediğiniz biliyoruz. Sizin de işletmeniz için en iyisini istediğinizi biliyoruz.

Sizin, işletmeniz ve sunduğunuz hizmetler hakkında daha fazla şey öğrenmek işimizin bir parçasıdır. Pazarlama çalışmalarınız için harcadığınız para, bu parayı nereye harcadığınız, ne zaman harcadığınız, öncelikleriniz, başarmak istediğiniz şeyler hakkında her şeyi öğrenmek istiyoruz. Tüm bunlar büyük ve önemli bir denklemin parçalarıdır. Sizi ve işletmenizi tanıdıktan ve anladıktan sonra çevrimiçi ortamda işletmenizi yeniden markalaştırmaya, yeniden şekillendirmeye ve yeni bir yol haritası çizmeye başlayacağız ve yerel pazarda görünürlüğünüzü arttırmak için yerel otoritenizi geliştireceğiz. Sektörünüzde yerel bir güç olmanız için markanızı güçlendirecek ve kendi tescilli SEO yöntemlerimizi kullanacağız.

Bunu şu şekilde de düşünebilirsiniz: Biri gelip, size şunu söyleseydi, "Sunduğun hizmete gerçekten de ihtiyaç duyan binlerce insanı sana yönlendirmemi ister misin?"

Kulağa hayal gibi geliyor, değil mi? Ama biz, bunu söyleyen "o kişiyiz"

Ve size şunu söylemek istiyoruz: Eğer birlikte çalışmaya uygunsak ve anlaşırsak, siz kazanana kadar birlikte omuz omuza, soluksuz ve hiç durmadan çalışacağız... Çünkü bizim müşterimiz olduğunuzda, artık işler bizim için KİŞİSELLEŞMEYE başlar.

Her Zaman 20 Adım ÖNDE

İşletmenizin tanıtımını yapmanın kolay bir iş olduğunu düşünebilirsiniz. İnsanlara sunduğunuz ürün ve hizmetler için onlardan binlerce çağrı almanın kolay bir şey olduğunu ve herkes gibi bunun için bir websitesi kurmanın yeterli olduğunu düşünebilirsiniz.

Eğer bu gibi düşüncelere sahipseniz, ne yazık ki yanılıyorsunuz.

Sizin hakkınızda hiçbir şey bilmediğimizi de düşebilirsiniz ancak yine de bildiğimiz bazı şeyler var. Örneğin eğer bu yazıyı okuyorsanız, muhtemelen bize veya bizim gibi benzer bir yerel SEO şirketine ihtiyaç duyduğunuzu fark etmiş olabilirsiniz ve belki bu bir farkındalıktan da ötedir. Aynı zamanda sizinle benzer şeyleri tecrübe eden ve kendiniz ve işletmeniz için aradığınız benzer hizmetleri arayan insanların da olduğunu fark etmiş olabilirsiniz.

Artık biraz gerçekçi olmanın ve gerçeklerle yüzleşmenin vakti geldi. Gerçekleri göz ardı etmek veya kabullenmekten kaçınmak işleri sadece daha da yokuşa sürecektir. Faaliyet gösterdiğiniz sektöre dışarıdan bir gözle baktığınızda sektörünüzdeki/kategorinizdeki liderlerin kim olduğu, yerel arama sonuçlarını kimin domine ettiği ve en önemli anahtar kelimelerinizde kimin ilk sıralarda yer aldığı barizdir ve ne yazık ki, bu kişinin siz/işletmeniz olma ihtimali çok düşük... En azından şimdilik.Bu lider firmaları tek başınıza geride bırakabileceğinize inanıyor musunuz? Hem de bu firmaların harcadığı onca çabayı, bağlantılarını, yüksek bütçelerini, sırlarını, donandıkları silahları ve otoritesinin tamamını? Onlarla eşit şartlarda rekabet edebilme şansınızın olduğuna inanıyor musunuz?Önemli miktarda para ve vakit harcamaya GEREK KALMADAN tüm bunları başarabileceğinizi düşünüyor musunuz?

Büyük ihtimalle siz bu gerçeği kabul edene veya başka bir sektöre kayana ya da işletmenizi kapatana kadar bu büyük rakiplerinizin sizi ezmeye devam edecektir.


Sahip olduğunuz mevcut kitlenizle yetinmeyip, Google'ın çetin bir muharebe meydanı olduğunu ve kimsenin kimseye acımadığını kabul edebilirsiniz. Eğer herhangi birini Google Haritalar veya organik arama sonuçlarındaki ilk sırasından etmeyi düşünüyorsanız ve bu kişinin bunu kolayca kabul edip, size, "tebrik ederim, yıllar boyunca ekmeğini bolca yediğim sıralamam hayırlı, uğurlu olsun" diyeceğini düşünüyorsanız çok büyük bir yanılgı içerisindesiniz..Arama sonuçlarında itibarlı bir yer istiyorsanız, bunun için çetin bir rekabete göğüs germek zorundasınızdır.Eğer tüm mücadeleyi sizin için vereceksek

Eğer tüm trafiği size yönlendireceksek

Eğer tüm bu trafiği, işletmenize ödeme yapan müşterilere dönüştüreceksek

Tüm bunları sizin adınıza yapan bir şirket olarak, bu başarıyı paylaşmak istememiz çok normaldir, değil mi?BİZ, ortaklıklara ve adil olmaya inanan bir firmayız ve sadece BİR BÜTÜN olarak çalışmamız gerektiğinin farkında olan firmalarla çalışmayı tercih ediyoruz. Bu yüzden sadece tarama süreçlerimizi geçen müşterilerimizle değil aynı zamanda başarı ilkelerimize uymayı kabul eden müşterilerimizle çalışmayı kabul ediyoruz. Ancak bu sayede gerçek ortaklar olarak birlikte bir maceraya başlıyor ve ilerleme kaydediyoruz.


Google Haritalar sıralamanız NEDEN bu kadar önemli?

Eğer konumunuzu belirtmeden yakınızdaki yerel SEO şirketlerini ararsanız, Google otomatik olarak size en yakın konumda olan İLK 3 sonucu gösterecektir. Eğer haritada size yakın bir yerde işletmemizin imi var ise, Google, size olan yakınlığımıza bağlı olarak Over The Top SEO şirketini ilk 3 sıralama içerisinde size sunacaktır. Çoğu müşterinin yaptığı gibi muhtemelen siz de diğer seçeneklere göz atmadan önce ilk 3 seçeneği inceleyeceksinizdir.

Şimdi tüm bunları işletmeniz için uyguladığımızı düşünün.

Eğer biri sunduğunuz hizmetler hakkında bir arama yaparsa ve işletmeniz bu ilk 3 sonuç içerisinde yer alırsa, sizce sonrasında neler olacak? Aslında hepimiz neler olacağını gayet iyi biliyoruz. Hatta bunu o kadar iyi biliyoruz ki, birlikte çalıştığımız ortaklarımız ve kendi işletmemiz ile birlikte, burada bahsettiğimiz şeyi tekrar ve tekrar yaparak 1 milyar dolara yakın bir gelir elde ettik.
Googleda Yükselmek için Hangi Stratejiyi İzleyeceksiniz?
Hangi SEO Fırsatlarını Kaçırıyorsunuz?

Isletmenizin Bizimle Çalısmaya
Uygun Olup, Olmadığını Öğrenin.

Geçtiğimiz yıllar boyunca birçok işletme sahibine, girişimciye ve profesyonele ilham verip, onları motive ettik ve hem markka bilinirliklerini hem de üretkenliklerini arttıran çeşitli uygulamalar geliştirdik. Ancak herkese yardımcı olamayacağımızı ve her işletme ile uyumlu bir ortak olamadığımızı da fark ettik. Bu yüzden, yeni müşterilerimizi sadece birbirimiz için uyumlu bir ortak olduğumuzu belirlemeye yardımcı olan kapsamlı bir tarama sürecinden sonra kabul edebiliyoruz.


Hemen Şimdi Öğrenin!
SEOSEO

Yerel SEO (Google Maps Adana SEO ,
Local Organik Adana SEO)

Örneğin kendi şehrimizi ele alalım. Arizona'da bir işletme bulmak için "Adana SEO" veya "Adana SEO Şirketi" gibi yerel bir arama yapmak zorundasınız. Sorgunuzdan sonra Google size 3 farklı sonuç gösterecektir

TBM Adana Arama sonuçları sayfasının en üstünde yerel Tıklama Başına Ödemeli reklamlar çıkacaktır ve sorgunuzla eşleşen yakınınızdaki hizmetleri gösterecektir. Google aynı zamanda kullanıcıların, bu hizmeti sunan kişilerin arama sonuçlarındaki AdWords kısmında görüntülenmek için ödeme yaptıklarını bilmelerini sağlıyor.


Ardından sektörünüze ve görünürlüğünüze bağlı olarak Google sıradaki sonuç türünü belirleyecektir:
Adana için Yerel Google Haritalar veya Arizona için Organik SEO sonuçlarından birini tercih edecek ve sorgunuzla en alakalı sonuçları sıralayacaktır.


İşletmenizin bu konumda fiziksel veya çevrimiçi olarak ürün ya da hizmet sunduğunu varsayalım. Bu durumda Google'ın Haritalar kısmını Organik kısımdan önce gösterme ihtimali oldukça yüksektir.


Adana için Yerel Haritalar - Eğer bu konu hakkında henüz yeteri bilginiz yoksa, birazdan okuyacağınız ilk birkaç satır tüm düşüncelerinizi kökten sarsacaktır. Trafik çekmek, daha fazla aranmak ve işletmenizi daha fazla kişinin ziyaret etmesini sağlamak için en etkili yollardan birisi Google Haritalardır. O kadar etkilidir ki, düzgün bir strateji ile yaratıldığında sadece birkaç saat içerisinde bile gözle görülür bir artış tecrübe edersiniz. İşletmeniz için Google Haritalarda başka kimsenin bugüne kadar başarılı olamadığı kadar etkili bir şekilde sıralama almanıza yardımcı olabiliriz. İmkansız denilen şeyleri, MÜMKÜN KILABİLİRİZ... Google Haritalar pazarlama stratejileri işletmeniz için neredeyse anlık olarak gelir sağlayacak en güçlü ve en etkili yöntemlerden birisidir.


Adana Yerel SEO Şu söyleyiş asla eskimiyor: SEO güçtür, yerel SEO ise daha fazla güçtür. Organik sonuçların en üst sırasında organik (doğal) olarak yer almak, Google'ın sektörünüz için yapılan aramaların en az üçte birini sizi yönlendirmesini sağlar. Yüksek sıralama almak isteyeceğiniz bir yer varsa, o da organik arama sonuçları olmalıdır.


Bunu şu şekilde düşünün, her 10 seferin en az 4'ünde ortalama bir kullanıcı bir hizmet veya konum için arama yaptığında Google'ın kendisine sunduğu 3 seçenekten (yerel SEO, yerel haritalar ve yerel reklamlar) organik SEO'yu tercih edecektir. Bu tercih oranı kimi durumlarda her 10 seferin 6'sını veya 7'sini de bulabilmektedir. Yerel arama sonuçlarındaki organik görünümünüz sadece sektörünüzde kimin patron olduğunu değil, aynı zamanda kimin en fazla otoriteye sahip olduğunu gösterir.


Genellikle ve haklı bir şekilde organik konumların reklamlardan ve haritalardan daha değerli olduğu düşünülür. Bu sıralamalar bir websitesinin her platformda başarılı bir şekilde yönetildiğinin bir göstergesidir ve kullanıcılara ve ziyaretçilere bu yönde olumlu bir mesaj verir. Bu sırayı edindikten sonra yapmanız gereken tek şey sektörünüzde bir numara olarak kalmak için istikrarlı bir ilerleme kaydetmek ve hizmetlerinizi mükemmelleştirmektir.


Websiteniz en iyi kullanıcı deneyimi göz önünde bulundurularak hazırlandığında, içerikleriniz rakiplerinizin içeriklerinden daha çok ses getirdiğinde, markanız kolayca dönüşüm sağlayacak bir şekilde halka ulaştırıldığında, sunduğunuz ürün veya hizmetler olabilecek EN İYİ kalitede olduğunda ve organik SEO çalışmalarınız tüm bunları desteklediğinde sıradan bir hizmet/ürün sağlayıcısından ziyade çetin ceviz bir marka imajı çiziyor olursunuz.


Tüm bunların ötesinde organik SEO sahip olduğunuz en etkili gizli silahınız olur ve sektörünüzdeki rekabette rakiplerinizi kolayca ezip, geçmenize olanak tanır. Özellikle yerel işletmeler için aşamalı bir büyüme ve istikrarı garanti eder. Üstelik işe yarar. Aslında bizi bulmak için Arizona'daki SEO şirketleri gibi bir arama yapmış ve bu tamamen organik sonuçlar içerisinden bize erişmiş olmalısınız.


Uzun lafın kısası, istediğimiz her şeyi organik sıralarda üst yerlere yerleştirebiliriz. Bunu yapmak için istememiz yeterli. Ve elbette, bunun için bir ödeme almamız. Bugüne kadar, bunu başarmak için neler yapılması gerektiğini defalarca kanıtladık.


Zaman ilerliyor..

Belki de ikna olmamışsınızdır. Belki uydurma teorilere veya duyduğunuz harika hikayelere paranızı harcamakla meşgulsünüzdür ya da internetin ilk zamanlarında elde ettiğiniz geçmiş başarılarınızı yeniden elde etmeye çalışıyorsunuzdur. Size bolca vaat veren ve asla vaatlerini gerçekleştirememiş insanlarla olumsuz deneyimleriniz olmuş olabilir veya kulağa gerçek olamayacak kadar güzel bilgiler içeren SEO hakkında harikulade bir yazı okumuş ve SEO hakkındaki tüm düşünceleriniz değişmiş olabilir.

Ama şunu bilmeniz gerekiyor, biz işin erbabıyız.

Bugüne kadar mücadele vermeyi seçtiğimiz her savaşı kazandık. Ve emin olduğumuz tek bir şey var ki bu siz de eninde sonunda öğrenecek ve kabulleneceksiniz: SEO her şeydir. Birçok farklı maskenin ardına gizlenebilir ve tek başınıza bunun mücadele etme imkanınız oldukça düşüktür.

Bunu ya kolay yoldan ya da zor yoldan öğrenirsiniz. Aynı sağlığımız gibi eğer müdahale için çok geç kalırsanız, oyun daha başlamadan biter. Bunun geri dönüşü olmaz. Bizim gibi şirketler sektörünüzdeki üst sıralamaları hemen doldurur ve ne siz ne de biz onları alt etmeyi başarabiliriz. Bizimki gibi tecrübeli ve güçlü bir SEO şirketi için bu korkunç bir sonuç olmayacaktır. Ancak sizin ve işletmeniz için varoluşsal bir meydan okumaya dönüşecektir.

Ayakları yere sağlam ve karlılığı aşamalı olarak düzenli bir şekilde artan bir işletme olmak için etkili bir ortağa ihtiyacınız olduğunun farkına ne kadar erken varırsanız, işletmenizin gelecek nesillere aktarılması ve büyümesi o kadar kolaylaşacaktır.

Matematiğini siz yapın. Denklemin sizin tarafınızda kimin olmasını istersiniz? Sizinle %1000 benzer ilgi alanlarına sahip olan bir firma mı yoksa ilgisiz ve vaatlerini yerine getiremeyen bir firma mı? Aslında basit bir soru.

Bizimle iletişime geçip, bizi deneyin. Sonuçta kaybedecek neyiniz var? Kim bilir, belki de başınıza gelen EN İYİ şey olabiliriz.

Referanslarımız

%96 Müşteri Memnuniyet Oranımız

Hemen Teklif Al

Arama Motorlarında Yükselip
Daha Fazla Satış Yapmak İstermisin?

Kendine bir fırsat vermeye ne dersin ?

Hemen Teklif Al

Skype

caglarsahin07

Instagram

seoseo

WhatsApp

+90 532 060 2573